STARTUJEMY W NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

4 września odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018. Po mszy świętej odprawionej w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oddaliśmy się do holu naszej szkoły na oficjalną uroczystość. Pani Dyrektor Małgorzata Sinicka przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców życząc wszystkim dobrego roku, zapału do pracy oraz przede wszystkim chęci. Również naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością pan Grzegorz Saga pracownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych. Pan Saga w imieniu Pana Burmistrza Janusza Wójcika także życzył wszystkim spokojnego i obfitego w wiedzę roku szkolnego.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że kadra pedagogiczna powiększyła się o dwie nauczycielki panią Halinę Sieniakiewicz (nauczyciel matematyki) oraz panią Monikę Kubon (nauczyciel języka niemieckiego).

W nowym roku szkolnym wychowawcą klasy VIIa została pani Katarzyna Koteluk, VIIb – pani Oleksandra Yatsyga i VIIc – pani Agnieszka Pieczara.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018
życzymy wszystkim UCZNIOM, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą,
odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie,
rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju,

NAUCZYCIELOM oraz wszystkim PRACOWNIKOM SZKOŁY życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

RODZICOM zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele
nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.