Aktualności

Wyróżnienie w konkursie „Pomyśl zanim spróbujesz”

21 czerwca 2017r. grupa uczniów z klasy III b: Marlena Krupa, Aleksandra Jacheć, Aleksandra Tobiasz, Sara Mierzejewska, Melania Zwadlo, Rafał Mrozek-Gliszczyński pod opieką pani Moniki Radom oraz w towarzystwie Pani Dyrektor Małgorzaty Sinickiej udała się na uroczyste podsumowanie pilotażowego programu „Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży do 18 roku życia w województwie opolskim na lata 2016-2019”.

Nasza szkoła przystąpiła do tego programy dzięki czemu mogliśmy wziąć udział w konkursie. Zadaniem było przygotowanie spotu reklamowego dotyczącego uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z tematem Aleksandra Tobiasz skomponowała muzykę, słowa napisała Melania Zwadlo, główną rolę zagrał Rafał Mrozek-Gliszczyński w towarzystwie koleżanek Oli i Sary. Monterem materiału była Marlena Krupa.

Trud i zaangażowanie uczniów bardzo opłaciły się, gdyż nasza praca została wyróżniona spośród 20 nadesłanych spotów.

Cieszymy się ogromnie, że zostaliśmy docenieni i pozyskaliśmy nagrody – każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i plecak sportowy, a szkoła stała się bogatsza o nowy stół do tenisa, z którego mamy nadzieję, że będą korzystać młodsi koledzy i koleżanki.

 

 

© Gimnazjum w Korfantowie